O mnie


Cześć!
Cieszę się, że trafiłaś/eś do mojego skrawka Internetu!
Jestem dziewiętnastolatką, pochodzącą z małego miasteczka położonego w sercu Polski. Obecnie mieszkam w stolicy, gdzie studiuję kierunek ekonomiczny i staram się rozwijać skrzydła na wielu polach!
Jestem absolutnie zakochana w podróżowaniu i mam obsesję na punkcie poznawania nowych ludzi i kultur. Ciężko mi wytrzymać długo w jednym miejscu, nienawidzę stagnacji i rutyny!
W wolnych chwilach pracuję jako hostessa na różnych evantach, lubię też pozować do zdjęć i niezwykle cenię sobie niezależność.
Staram się patrzeć na świat tylko w jasnych barwach, wyeliminowałam ludzi ciągnących mnie w dół i otaczam się tylko tymi, którzy motywują i inspirują mnie do bycia najlepszą wersją siebie każdego dnia!

Mój blog jest miejscem, które z założenia było stworzone dla mnie, dla zachowania ulotnych wspomnień i pięknych chwil. Uwielbiam wracać do starych postów i obserwować, jak bardzo zmieniał się mój charakter i podejście do wielu spraw! Dzięki tej stronie mogę na nowo przeżywać każdą podróż i niesamowitą przygodę.

Moją myślą przewodnią jest czerpanie z życia pełnymi garściami i dążenie do spełniania marzeń, nawet jeśli oznacza to pójście pod prąd! Nie ma nic bardziej satysfakcjonującego niż wyjście poza swoją strefę komfortu i odkrywanie piękna świata!

Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)

Zdjęcia: Nikon d3100
Napisz do mnie: siejkanatalia@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share