O mnie


Dwudziestolatka mieszkająca w sercu Polski, zakochana w podróżach, dobrym jedzeniu i estetycznych wnętrzach. Ceni sobie kreatywność i głęboko wierzy, że dobre życie to te wypełnione poczuciem humoru, miłością i dążeniem do spełniania marzeń. Stara się czerpać z życia pełnymi garściami i z fascynacją obserwuje otaczający ją świat.


Miło mi gościć Cię w moich skromnych progach. Zostań, zaparz kawę i poczuj się jak u siebie.


Pochodzę z małego miasteczka, jednak moje wciąż łaknące nowych przygód serce na obecną chwilę zadomowiło się w Warszawie, gdzie studiuję globalny biznes. Szczęśliwie zakochana, pragnę nieustannie odkrywać piękno otaczającego nas świata. Uwielbiam greckie wyspy, mam sentyment do Kanarów, a z tyłu głowy nieśmiało przypomina o sobie Azja. Najbliżsi śmieją się, że mam sto pomysłów na minutę. Ciężko mi wytrzymać długo w jednym miejscu, nienawidzę stagnacji i rutyny!

_________________________________________________________________________________

Mój blog jest miejscem, które z założenia było stworzone dla mnie, dla zachowania ulotnych wspomnień i pięknych chwil. Uwielbiam wracać do starych postów i obserwować, jak bardzo zmieniał się mój charakter i podejście do wielu spraw! Dzięki tej stronie mogę na nowo przeżywać każdą podróż i niesamowitą przygodę.


Pragnę się z Tobą dzielić wszystkim, co mnie inspiruje i napędza do działania.
Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)

Znajdziesz mnie tutaj:


Zdjęcia: Nikon d3100
Napisz do mnie: siejkanatalia@gmail.com


Jestem Natalia Siejka i zapraszam Cię do mojego świata.

Share
Tweet
Pin
Share