Strona 365 z 365

by - grudnia 31, 2019


To już dziś - ostatni dzień 2019 roku i jednocześnie koniec dekady! Nie zamierzałam robić żadnych podsumowań, zdecydowanie łatwiej patrzy mi się w przód, niż w tył. Chyba do wszystkiego trzeba dojrzeć :)  Może to trochę strach przed popełnionymi błędami? Z każdej porażki staram się na bieżąco wyciągać lekcję i nie lubię do nich wracać. 


Mijający właśnie rok upłynie mi głównie pod pryzmatem mojej wakacyjnej pracy - byłam stewardessą! Kolejna przygoda, która uświadomiła mi, że w życiu tak naprawdę nie możemy przewidzieć niczego.. w żadnym wypadku nie widziałam siebie na miejscu załogi, której czynności podglądałam podczas lotów. Jasne, w pewnym sensie o tym marzyłam, ale szybko spychałam myśli na bok, myśląc, że to nierealne. Jak często rezygnujemy z czegoś, miewając podobne podejście? Oby nowy rok był rokiem odważnych decyzji, myślenia o tym, czego tak naprawdę my chcemy i zapału do nieustannego realizowania tych tak "nierealnych" i odległych jeszcze celów!

______________________________________________
Jestem pełna nadziei co do 2020r. Wchodzę w nowy rok z pełnym bagażem niezakończonych spraw, które mam nadzieję, okażą się sukcesem. Wierzę w to, że nowy początek przyniesie ze sobą w prezencie nowe pokłady sił, cierpliwości i determinacji, a to wszystko pokraszone będzie podróżami, pięknymi wspomnieniami i poczuciem szczęścia.

Szczęśliwego Nowego Roku, Kochani! Czerpcie radość ze zwykłych, codziennych chwil - to z nich składa się w głównej mierze nasze życie :) Życzę Wam dużo rozwoju, chwil z bliskimi i by marzenia, które macie w sercu, w końcu ujrzały światło dzienne!

PS Dziękuję, że kolejny rok jesteście ze mną! 
______________________________________________


Sukienki pochodzą ze sklepu DICLOUD (Aliexpress)
Biała - tutaj
Czarna - tutaj

Która bardziej Wam przypadła do gustu - biała, a może jednak czarna? :)Jak spędzacie Sylwestra?

You May Also Like

4 komentarze

 1. Czarna wersja przypada mi bardziej!
  Pozdrawiam, Weronika S.
  pasjeweroniki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Po pierwsze to uwazam ze cudnie wygladasz w bieli a po drugie twoja praca to niezle wyzwanie i ja sama nie wiem czy bym w tym podołała no ale to ja :p Wszystkiego dobrego w nowym roku !
  by-tala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Obie są łądne, ale chyba bardziej podoba mi się ciała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Biała sukienka zdecydowanie bardziej mi się spodobała.
  Świetne zdjęcia! Szczęśliwego Nowego Roku 2020!
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest motywacją do dalszego pisania!
Jeżeli blog Ci się podoba, to zaobserwuj, a jeśli spodoba mi się Twój- na pewno odwdzięczę się tym samym :)