Sielankowa wieś!

Ostatnio kilka razy udało mi się wyrwać się z zatłoczonego, bijącego szybkim tempem miasta i wyciszyć się na łonie natury. Dopiero teraz, mieszkając prawie rok w stolicy, potrafię w pełni docenić urok sielskiej wsi, jej wszechogarniającej ciszy, przerwywanej od czasu do czasu tylko śpiewem ptaków.

W ubiegłym tygodniu, w ramach projektu z pracy, miałam okazję przez kilka godzin poobserwować życie na wsi, zajęcia jej mieszkańców i sąsiedzkie stosunki. Wiecie co? Moje niegdyś spragnione wielkomiejskiego szumu serce zaczęło wyrywać się do tej sielanki!

Na ten moment nie wyobrażam sobe bardziej ideanego miejsca do mieszkania na starość! Tam czas jakby się zatrzymał.. nikt nie potrąca cię, spiesząc się do pracy, nie ma tego znienawidozonego przeze mnie po roku pędu. Każdy jest jakiś taki uśmiechnięty i zadowolony z życia, bez deadlinów na głowie i projektów do zrobienia.

Nie chciałabym, żebyście zrozumieli mnie źle. Uważam, że prowadzenie własnego gospodarstwa jest nie lada wyzwaniem i z pewnością niejednokrotnie spędza sen z powiek. Ja mam jednak na myśli wieś rozumianą jako azyl, wymarzone miejsce do odpoczynku w późniejszych etapach naszego życia!Lubicie spędzać czas na wsi?

You May Also Like

13 komentarze

 1. Super stylizacja! Obserwuje i czekam na dalsze wpisy

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękna pełna słońca stylizacja i sesja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW!!! Jaka przepiękna sesja ♡♡♡

  OdpowiedzUsuń
 4. Prowadzenie własnego gospodarstwa jest mega ciężką pracą i potrzeba naprawdę wiele siły i wytrwałości. Świetne zdjęcia :)
  Mój blog-klik

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie jak na razie cały czas ciągnie do dużych miast, ale z czasem pewnie mi się to zmieni, hah. Cudownie wyglądasz. :*
  MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajna stylizacja! Zdjęcia świetne ^^

  Zapraszam CAKEMONIKA

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne zdjęcia <3

  monikaaszczesna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale mega mi się podobają te zdjęcia, mają klimat! Wieś jest cudowna o ile nie trzeba nic robic, nie ma sie gospodarstwa i można po prostu wypoczywać ;)
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Przepiękne zdjęcia.
  Ja uwielbiam spędzać czas na wsi z tego samego powodu, tam czas jakby się zatrzymuje. Mam ten przywilej iż wraz z rodziną posiadamy domek letniskowy na wsi i mogę spędzać tam czas kiedy tylko chce :)
  mvrysia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. śliczna sesja!
  ja mieszkam na wsi a mimo to czas mi szybko leci, haha
  eerie-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. zdjęcia maja taki cudny klimacik <3
  zapraszam

  mój blog |KLIK|

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale cudowne i klimatyczne zdjecia!
  Pozdrawiam cieplutko
  My Blog - aleksandraeva.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz jest motywacją do dalszego pisania!
Jeżeli blog Ci się podoba, to zaobserwuj, a jeśli spodoba mi się Twój- na pewno odwdzięczę się tym samym :)